O nás

Již více než sedmnáct let připravujeme pro naše klinty víkendové pobyty se zaměřením na relaxaci a wellness po celé ČR. Pokud si zvolíte pobyt z našeho výběru, tak se můžete těšit nejen na kvalitní ubytování a zajímavý program, ale i na pestré relaxační vyžití. Čekají Vás relaxační pobyty během kterých si vychutnáte masáže, zábaly, koupele či další procedury, budete relaxovat v bázenu, sauně, bylinné lázni či třeba při pivní koupeli.

Relaxační pobyt dobře poslouží jako svatební dar, dárek k narozeninám či k významnému výročí, k Valentýnu a dalším příležitostem a proto certifikát a podklady zasíláme připravené přímo k předání obdarovaným. Termín pobytu je možné zvolit na konkrétní datum a nebo ponechat otevřený s platností 6 měsíců. Certifikát Vám můžeme doručit emailem už do 10 minut po objednávce.

Naše služby jsou důkladně prověřené mnoha spokojenými zákazníky, jsme členem Středočeské HK, spolupracujeme s Českou centrálou cestovního ruchu a náš partnerský portál obsadil v prestižní soutěži o Živnostníka roku výborné třetí místo.

Na všechny naše pobyty můžete čerpat příspěvek z fondu FKSP nebo objednávku využít přímo přes benefit portály Benefity.cz a Benefit-plus.cz. Pro nákup přes benefity či FKSP nás prosím kdykoliv kontaktujte na 739 907 010 a hned vše rádi připravíme.

U našich pravidelných klientů jsme známi díky zákaznicky orientovanému přístupu do kterého mimo jiné patří: bezplatná možnost výměný relaxačního pobytu za jiný, při nemoci či jiné komplikaci bezplatný přesun termínu na jiný, doručení dárkového certifikátu emailem do 10 min po objednávce či kurýrem do 24 hodin, skladbu pobytového balíčku vám rádi upravíme a jakékoliv speciální přání (které splnit lze:)) rádi splníme a k pobytu zajistíme, nonstop telefonická linka i během víkendů, možnost nákoupit pobyty na splátky bez navýšení, garance nezměněné ceny pobytu po celou dobu platnosti poukazu i při zdražení na hotelu.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy k jednotlivým relaxačním pobytům nebo ke způsobu objednávky neváhejte nás prosím kdykoliv kontaktovat. Pevně věříme, že si v naší nabídce vyberete  vydařený relaxační pobyt.