O nás

Již více než sedmnáct let připravujeme pro naše klinty víkendové pobyty se zaměřením na relaxaci a wellness po celé ČR. Pokud si zvolíte pobyt z našeho výběru, tak se můžete těšit nejen na kvalitní ubytování a zajímavý program, ale i na pestré relaxační vyžití. Čekají Vás relaxační pobyty během kterých si vychutnáte masáže, zábaly, koupele či další procedury, budete relaxovat v bázenu, sauně, bylinné lázni či třeba při pivní koupeli.

Relaxační pobyt dobře poslouží jako svatební dar, dárek k narozeninám či k významnému výročí, k Valentýnu a dalším příležitostem a proto certifikát a podklady zasíláme připravené přímo k předání obdarovaným. Termín pobytu je možné zvolit na konkrétní datum a nebo ponechat otevřený s platností 6 měsíců. Certifikát Vám můžeme doručit emailem už do 10 minut po objednávce.

Naše služby jsou důkladně prověřené mnoha spokojenými zákazníky, jsme členem Středočeské Hospodářské Komory, spolupracujeme s Českou centrálou cestovního ruchu a náš partnerský portál obsadil v prestižní soutěži o Živnostníka roku ve Středočeském kraji výborné třetí místo.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy k jednotlivým relaxačním pobytům nebo ke způsobu objednávky neváhejte nás prosím kdykoliv kontaktovat. Pevně věříme, že si v naší nabídce vyberete  vydařený relaxační pobyt.