Proč zvolit nás?

1. Víkendové pobyty prodáváme již více než 17 let, členství v Hospodářské komoře České republiky, spolupráce s Českou centrálou cestovního ruchu a agenturou na podporu domácího cestovního ruchu, mnoho spokojených klientů, firem i provozovatelů je tou nejlepší garancí pro Vás, že naše služby skutečně fungují a jsou prověřené.

2. Ceny našich relaxačních víkendových pobytů jsou vždy konečné – cena je vždy kalkulována na víkend pro dvě osoby a je v ní zahrnut jak pobyt, tak mnoho dalších přidaných aktivit, nikde neni cena od či různé hvězdičky.

3. Balíčky na relaxační pobyty sestavujeme s cílem, abyste si užili jak pobyt na vyhledávaném místě (v nabídce máme všechny nejpopulárnější destinace v ČR), tak zajímavý doplňkový program nejčastěji právě se zaměřením na relaxaci.

4. Naše pobytové lokality se nacházejí po celé ČR a nyní i v SR a relaxační víkendy jsou stavěny pro všechny věkové kategorie.

5. Certifikát a veškeré informace k víkendovému pobytu zasíláme v dárkovém balíčku, abyste vše mohli rovnou předat obdarovanému, poukazy na víkendové pobyty mají šestiměsíční platnost, aby si obdarovaný mohl ideálně zvolit termín pobytu dle svého požadavku, v případě zájmu nabízíme možnost bezplatné výměny pobytového balíčku, pokud by zvolený pobyt obdarovaným nevyhovoval.

6. Na relaxačních pobytech s námi spolupracují jak významné hotelové řetězce, tak menší rodinné hotely, všichni naši partneři jsou důkladně vybraní a prověření provozovatelé hotelů, pravidelně kontrolujeme poskytované služby a necháváme si vypracovávat hodnocení jednotlivých pobytů.

7. Dárkový balíček s poukazem na víkendový pobyt Vám v případě zájmu doručíme do 24 hodin po celé ČR, při doručení balíčku emailem obdržíte certifikát s informacemi k pobytu během několika minut a ihned můžete obdarovávat nebo vyrazit na víkend.

8. Nonstop 24 hodinový telefonický servis i během víkendů je Vám neustále k dispozici (my nezavíráme v 18.00).

9. Relaxační pobyty jsou výborný dárek k Vánocům, výročí, Valentýnu, svatbě či k ostatním významným rodinným událostem, naše pobyty lze využít i jako vhodné dárky pro zaměstnance, pobyty se hodí i do benefit programů do soutěží či pro obchodní partnery (nabídku pro firmy připravíme rádi na míru).

10. Pobytové balíčky prodáváme jak s otevřeným termínem tak přímo na termíny, pobyt Vám rádi připravíme i zcela na míru - stačí nám zaslat Vaše požadavky.

Reference

- stručný výběr společností, které využili či pravidelně využívají naše služby: Telefonica O2, Simenens, ČEZ, Continental Corp., Vodafone, ČSOB, HP, T-Mobile, Škoda Auto, Pricewaterhousecoopers, Rewe group, KB a mnoho dalších

- díky pečlivému výběru provozovatelů a kvalitnímu a osobnímu přístupu se nám samozřejmě dostává mnoho pozitivních reakcí i od klientů

Členství a spolupráce

- jsme členem Krajské Hospodářské Komory pro Střední Čechy

- spolupracujeme s Českou centrálou cestovního ruchu

- spolupracujeme s regionálními agenturami na podporu cestovního ruchu v ČR

- jsme členem sdružení na podporu domácího cestovního ruchu Poznej krásy ČR

Ocenění

- 3. místo v soutěži Živnostník roku ve středních Čechách

Média

- o našich službách jste se mohli dočíst například v Hospodářských a Lidových novinách, na serveru Idnes.cz, v Deníku či magazínech Glanc, Marianne, Katka, Fit Styl, Marketing a Media, Región, Readers Digest či Profit

Bezpečné nakupování na portálu Relaxační pobyty

- na našich stránkách jsou Vám k dispozici veškeré nezbytné náležitosti pro pohodlné nakupování - identifikační údaje, nákupní řád, obchodní i reklamační podmínky, uvedená cena za relaxační pobyt je vždy finální a platná po celou dobu platnosti poukazu (cena je vždy uvedena za dvě osoby a nikde nemáme žádné ceny od), nabídka relaxačních pobytů je přehledně řazena dle zaměření, u každého pobytu je uvedena kompletní skladba pobytu tzn. vše co je již zahrnuto v ceně relaxačního pobytu, rádi Vám připravíme a obratem zašleme nabídku víkendů, které splňují Vaše požadavky