Novinky

19.6.24 Ubytování u zámku v Hluboké nad Vltavou doplněné o romantickou večeři, masáže, vstup do wellness centra i návštěvu samotného zámku dlouhodbě patří mezi naše nejoblíbenější pobyty a je garancí vydařeného jarního wellness víkendu.

10.4.24 Vypravte se s námi na jarní víkend na malebné Znojemsko a vychutnejte si kvalitní ubytování, lahodnou stravu i vinnou degustaci v novém pobytovém balíčku na Znojemsku.

1.2.24 Valentýnský víkend již klepe na dveře a v naší nabídce jsou pro vás připraveny vydařené romantické pobyty po celé ČR. Nebo je samozřejmě možné darovat poukaz s otevřeným termínem a pobyt si užít až na jaře či v létě.

2.1.24 Těší nás a děkujeme, že jste se s námi vypravili na pobyt v roce 2023 a pevně věříme a budeme se těšit, že na nás nezanevřete ani v právě začínajícím roce 2024. Už teď chystáme nové pobytové destinace, aby bylo z čeho vybírat. Ještě jednou děkujeme za důvěru a přejeme úspěšný vstup do nového roku.  

11.12.23 Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na pobyty až do 24.12. včetně. Pro doručení poštou je možné objednávat do 15.12., kdy budeme posílat poslední zásilky s garancí doručení do vánoc. Pro zaslání v příloze emailem (nejrychlejší, nejlevnější, nejjistější a nejjednodušší způsob) vám budeme k dispozici až do 24.12. (pro nákupy na poslední chvíli i 24.12. po celý den) a certifikát je u vás do 10 min od objednání - takže koupi vydařeného pobytu letos nemůžete nestihnout. V případě dotazů na doručení i pro doladění objednávky prosím kdykoliv volejte naší nonstop linku 739 907 010.

13.11.23 Vánoční dárky není třeba nechávat až na poslední chvíli a proto již nyní můžete nakoupit naše oblíbené Otevřené poukazy  pod vánoční stromeček - zároveň když zadáte do kolonky Poznámka heslo "Vánoce 23" tak vám objednaný Otevřený poukaz v libovolné hodnotě vystavíme s platností  na celý rok 2024.

12.10.23 Pojeďte relaxovat plnými doušky do Mariánských Lázní. Stylové ubytování ve 4* hotelu přímo v centru Mariánských Lázní s lahodnou polopenzí, neomezeným vstupem do wellness centra s bazénem a relaxačním programem s masážemi jistě zpříjemní podzimní dny.

16.8.23 Všechny naše pobyty lze objednat přes FKSP. Nenechte tedy vaší částku za FKSP propadnout a využijte ji k vydařenému pobytu z naší nabídky. Fakturaci komplet vyřídíme a na Vás bude jen si hezky užít vybraný pobyt. Pobytyt přes FKSP u nás pravidelně využívají učitelé, zaměstnanci armády, policie a dalších profesí. V případě dotazů k platbě pobytu přes FKSP nás prosím kdykoliv kontaktujte na 739 907 010.

15.5.23 Kvalitní 4* ubytování u zámku v Hluboké nad Vltavou, romantická večeře, masáže, vstup do wellness a další zajímavý program v jednom z našich nejoblíbenějších pobytových balíčku vám ideální zpříjemí některý z nadcházejících víkendů. Vypravte se tedy poznat kouzlo jarní Hluboké nad Vltavou.

6.2.23 Pestrý výběr našich pobytových balíčků je ideální volbou jak si užít blížící se svátek sv. Valentýna. Budeme se těšit, že si u nás vyberete nějaký vydařený romantický balíček.

3.1.23 Děkujeme Vám za důvěru v roce 2022 a budeme se těšit, že se s námi vypravíte na vydařený pobyt i v roce novém.

12.12.22 Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na pobyty až do 24.12. včetně. Pro doručení na dobírku je možné objednávat až do 16.12., kdy budeme posílat poslední zásilky s garancí doručení do vánoc. Pro zaslání v příloze emailem (nejrychlejší, nejlevnější, nejjistější a nejjednodušší způsob) vám budeme k dispozici až do 24.12. (pro nákupy na poslední chvíli i 24.12. po celý den) a certifikát je u vás do 10 min od objednání - takže koupi vydařeného pobytu letos nemůžete nestihnout. V případě dotazů na doručení i pro doladění objednávky prosím kdykoliv volejte naší nonstop linku 739 907 010.

24.11.22 Vánoční dárky není třeba nechávat až na poslední chvíli a proto již nyní můžete nakoupit naše oblíbené Volné poukazy pod vánoční stromeček. Zároveň když zadáte do kolonky Poznámka heslo "Vánoce 22" tak vám poukaz vystavíme s platností  na celý rok 2023.

12.10.22 V Hluboké nad Vltavou je opravdu krásně. Vyzkoušejte některý z akčních pobytových balíčků a prožijte vydařené tři dny v komfortním 4* hotelu přímo u zámku.

27.5.22 Vypravte se za relaxací do Mariánských Lázní. Pobytový balíček přímo u kolonády nabízí mimo kvalitního ubytování i lahodnou stravu a relaxaci.

5.1.22 Děkujeme Vám za důvěru vroce 2021 a přejeme úspěšné vstoupení do roku nového, který snad již bude pro cestování po ČR mnohem lepší.

11.12.21 Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na pobyty až do 24.12.. Pro doručení na dobírku je možné objednávat až do 17.12., kdy budeme posílat poslední zásilky s garancí doručení do vánoc. Pro zaslání v příloze emailem (nejrychlejší, nejlevnější, nejjistější a nejjednodušší způsob) Vám budeme k dispozici až do 24.12. (pro nákupy na poslední chvíli i 24.12. po celý den) a certifikát je u Vás do 10 min od objednání - takže koupi vydařeného pobytu letos nemůžete nestihnout. V případě dotazů na doručení i pro doladění objednávky prosím kdykoliv volejte naší nonstop linku 739 907 010.

9.11.21 Vánoční dárky není třeba nechávat až na poslední chvíli a proto již nyní můžete koupit naše oblíbené Volné poukazy  pro vánoční stromeček - zároveň když zadáte do kolonky Poznámka heslo "Vánoce 21" tak vám poukaz vystavím s platností  na celý rok 2022.

19.9.21 Vyzkoušejte podzimní Hlubokou nad Vltavou akční pobytový balíček v hotelu přímo pod zámkem je ideální variantou na vydařený víkendový pobyt.

5.8.21 U otevřeného poukazu při objednávce emailem poskytujeme nově i službu Obdrž hned, plať později - poukaz s propozicemi Vám zašleme společně s fakturou rovnou po provedené objednávce a následně máte pět dní na uhrazení faktury s tím, že už vše máte u sebe - pro využití stačí uvést do kolonky Poznámka v objednávkovím formuláři heslo "Obdrž hned, plať později".

1.6.21 Od začátku června budou hotely konečně opět otevřené.  Už ted se těšíme, že vás budeme opět moci vypravovat na vydařené pobyty po zajímavých místech naší vlasti.

1.3.21. Abyste měli v současné nejisté době dostatek času na využití poukazu na pobyt tak na všechny objednané poukazy poskytujeme nyní platnost na celý rok 2021. Zároveň pevně věříme, že s příchodem jara se začne koronavirová situace u nás lepšit a brzy již budete moci konečně vyrazit na vydařené pobyty. Všichni už ty lepší časy netrpělivě vyhlížíme.

28.12.20 Děkujeme Vám za důvěru ve složitém roce 2020 a přejeme úspěšné vstoupení do roku nového, který snad již bude nejen pro cestování po krásách naší vlasti mnohem veselejší. Dle aktuálních informací by se provoz hotelů měl obnovit ve druhé polovině ledna a snad již se jedná o jejich poslední uzavírku.

8.12.20 Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na pobyty až do 24.12.. Pro doručení na dobírku je možné objednávat až do 18.12., kdy budeme posílat poslední zásilky s garancí doručení do vánoc. Pro zaslání v příloze emailem (nejrychlejší, nejlevnější, nejjistější a nejjednodušší způsob) Vám budeme k dispozici až do 24.12. (pro nákupy na poslední chvíli i 24.12. po celý den) a certifikát je u Vás do 10 min od objednání - takže koupi vydařeného pobytu letos nemůžete nestihnout. V případě dotazů na doručení i pro doladění objednávky prosím kdykoliv volejte naší nonstop linku 739 907 010.

1.12.20 Adventní dny začínáme dobrou zprávou a to, že již od 3.12.2020 bude velká většina hotelů otevřená pro plnohodnotný provoz. Zároveň i nadále platí možnost koupě vánočních volných poukazů s platností na celý rok 2021. Rozhodně si po této náročné době zasloužíte vydařený relaxační pobyt a v tomto ohledu máme opravdu co nabídnout. Příjemný advent.

9.11.20 Pevně věříme, že příští rok již bude mnohem veselejší než ten současný a proto již nyní je možné koupit k vánocům Otevřené poukazy - nyní nově s platností na celých 12 měsíců, abyste udělali radost sobě nebo někomu blízkému a opět si po této složité době užili pobyt v některém z námi nabízených hotelů po celé ČR. Děkujeme vám za důvěru a těšíme, že vás opět budeme moci vypravit na vydařené relaxační pobyty.  

21.10.20 Dle aktuálního nařízení jsou všechny hotely od 22.10. do 3.11. uzavřeny.  S klienty, kteří měli v daném rozpětí rezervace jsme domluveni. Pokud dojde k jakýmkoliv dalším změnám ihned Vás budeme informovat. Kdykoliv jsme pro Vás na tel 739 907 010 nebo na emailu info@relaxacni-pobyty.net. Držme si palce, buďme k sobě ohleduplní a snad už brzy začnou přicházet i nějaké lepší zprávy.

10.10.20 V souvislosti s vládním nařízením jsou od 9.10. do 25.10. uzavřeny hotelová wellness centra. Vše ostatní funguje zatím beze změny. Hotely se snaží udržovat maximální hygienická opatření.  Držme si palce a buďme k sobě ohleduplní a snad brzy bude lépe.

10.9.20 Na všechny objednané Volné poukazy zakoupené do 30.září je sleva 10%. Pro využití slevy stačí úvest do objednávkového formuláře heslo Sleva září 2020.

23.5.20 Již za dva dny tzn. 25.5.2020 opětovně otevře velká většina hotelů z naší nabídky (některé mají termín otevření ještě posunut na později). Snad tedy doba virová budu už opravdu zdárně za námi a budeme moc rádi, když v nás opět vložíte svou důvěru a zvolíte si některý z našich pobytových balíčků. Tím, že cestování do zahraničí bude letos omezené tak věříme, že naše vlast bude víc než zajímavou náhradou a pro každého bude mít co nabídnout. Rádi vám s výběrem vhodných pobytů po ČR dle vašich představ pomůžeme.

16.4.20 Od 8.6.2020 budou opět fungovat všechny hotely z naší nabídky. Pevně věříme, že doba virová bude zdárně za námi a budeme se moc těšit, že vás opět vyšleme na vydařené pobyty po Čechách. Rezervovat pobyty na léto je možné už nyní (jelikož kvůli uzavírce hranic se mohou rychle plnit) a pokud by nastalo jakékoliv omezení tak termín samozřejmě bezplatně přesuneme. Tak vzhůru za krásami naší vlasti.

7.4.20 Na všechny objednané poukazy (jak na konkrétní pobyt tak Volné poukazy) nyní poskytujeme platnost na celý rok 2020. Snad již brzy bude líp a budeme vás opět moci posílat na vydařené víkendové pobyty. Hodně sil, pozitivní mysl a hlavně zdraví všem.

19.3.20 Aktuální situace s ohledem na koronavir - pokud máte rezervovaný pobyt na březnové a dubnové termíny (zatím na první polovinu dubna) tak nás prosím kontaktujte na 739 907 010, abychom prověřili situaci v danném hotelu a domluvili přesunutí rezervace na později - pokud je to možné poskytujeme standardně na využití pobytu dalších devět měsíců tzn platnost poukazů prodloužujeme do konce roku 2020. Snad bude brzy lépe - hodně síly všem.

2.1.20 Děkujeme Vám za důvěru v roce 2019 a přejeme úspěšné vykročení do roku 2020. Pevně věříme, že i v tomto roce Vás osloví nějaký pobyt z naší pestré nabídky.

16.11.19 Pokud vybíráte relaxační pobyt jako vánoční dárek tak vám můžeme doporučit Volné poukazy, které umožní, aby si obdarovaní mohli vybrat pobyt i termín přesně podle svého gusta. Platnost poukazů k vánocům samozřejmě počítáme až od 1.1.2020.

29.7.19 Vypravte se na vydařený letní wellness pobyt do termálů Patince. Kvalitní ubytování, lahodná strava, 6 relaxačních procedur a hlavně neomezené vodní radovánky jsou ideální alternativou relaxačního pobytu pro pár i pro celou rodinu. Bližší informace k populárnímu balíčku naleznete zde.

16.3.19 Vyzkoušejte jak si žila šlechta během pobytu na zámku. Náš partnerský portál se zaměřením na zámecké hotely vám nabídne stylové pobytové balíčky přímo v zámeckých sídlech po celé ČR.

5.2.19 Pojeďte relaxovat plnými doušky do Mariánských Lázní. Stylové ubytování ve 4* hotelu přímo v centru Mariánských Lázní s lahodnou polopenzí, neomezeným vstupem do wellness centra s bazénem a relaxačním programem s masážemi jistě zpříjemní zimní dny.

3.1.19 Děkujeme vám za důvěru v roce 2018 a přejeme úspěšný vstup do roku nového. I v roce 2019 uděláme maximum, abyste s námi prožili vydařené relaxační pobyty.

21.12.18 Pro vánoční objednávky jsme vám plně k dispozici po celé dny v sobotu 22.12., v neděli 23.12. i během Štědrého dne. Poukazy zasíláme emailem do 15 min od objednání takže s dárky na poslední chvíli opravdu nebudete mít žádný problém. Pro objednávky prosím kdykoliv volejte naší nonstop linku 739 907 010 případně proveďtě klasickou objednávku přes formulář u pobytu či volného poukazu. Krásné vánoce!

10.12.18 Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na víkendové pobyty až do 24.12.. Pro doručení na dobírku je možné objednávat až do 21.12., kdy budeme předávat poslední zásilky kurýrovi s garancí doručení do 22.12.. Pro zaslaní emailem (nejrychlejší, nejlevnější, nejjistější a nejjednodušší způsob) Vám budeme k dispozici až do 24.12. (pro nákupy na poslední chvíli i 24.12. po celý den) a certifikát je u Vás do 10 min od objednání - takže koupi vydařeného pobytu letos nemůžete nestihnout. V případě dotazů na doručení i pro doladění objendávky prosím kdykoliv volejte naší nonstop linku 739 907 010.

17.11.18 Pokud vybíráte relaxační pobyt jako vánoční dárek tak vám rádi doporučíme Otevřené poukazy, které umožní, aby si majitelé poukazu mohli vybrat relaxační pobyt i termín přesně podle svého gusta. Platnost poukazů k vánocům samozřejmě počítáme až od 1.1.2019.

2.9.18 Vypravte se na wellness víkend do termálních lázní Patince. Připravili jsme zde pro vás kvalitní ubytování, lahodnou stravu a hlavně opravdu pestrý relaxační program.

15.6.18 Vyzkoušejte nový pobytový balíček v oblíbeném hotelu v Hluboké nad Vltavou a vydejte se na vydařený letníí pobyt za krásami jižních Čech.

30.3.18 Využijte slevu 20% na oblíbený pobytový balíček v hotelu postaveném ve stylu zámečku v Posázaví. Bližší informace najdete přímo u pobytu Pohádkový wellness víkend na zámečku.

6.2.18 Prožijte jedinečný svátek sv. Valentýna v exkluzivním 5* zámeckém hotelu na Vysočině. Pobytový balíček, který přináší romantické zámecké ubytování je aktuálně cenově zvýhodněn.

2.1.18 Všem našim klientům děkujeme za důvěru v roce 2017 a přejeme úspěšný vstup do roku nového. I v něm uděláme maximum, abyste s námi prožili vydařené víkendové pobyty.

14.12.17 Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na víkendové pobyty až do vánoc. Pro doručení poštou je možné objednávat až do 20.12. do 15h, kdy budeme předávat poslední zásilky kurýrovi s garancí doručení do druhého dne, emailem k vytištění (nejrychlejší, nejjistější a nejjednodušší způsob) lze objednávat během celého prosince a jsme Vám k dispozici i po celý den 24.12. pro dárky na poslední chvíli - certifikát je u Vás do 10 min od objednání - takže koupi pobytu letos nemůžete nestihnout.

15.11.17 Pokud vybíráte relaxační pobyt jako vánoční dárek tak Vám rádi doporučíme Volné poukazy, které umožní, aby si majitelé poukazu mohli vybrat pobytový balíček i termín přesně podle svého gusta. Platnost poukazů k vánocům samozřejmě počítáme až od 1.1.2018.

28.9.17 Vydejte se za poznáním, relaxací i romantikou do oblíbené Hluboké nad Vltavou. V novém pobytovém balíčku je pro vás mimo kvalitního ubytování, lahodné stravy a relaxace připravena i vyjíždka kočárem po městě.

20.7.17 Poukaz na relaxační pobyt nyní můžete objednat i na splátky bez navýšení. Při koupi pobytu zaplatíte pouze 1000 Kč a zbytek z ceny poukazu až v týdnu před nástupem na pobyt. Ihned po uhrazení splátky 1000 Kč samozřejmě obdržíte certifikát k pobytu.

12.6.17 Využijte slevu 15% na oblíbený pobytový balíček s kvalitním ubytováním, lahodnou stravou a pestrým relaxačním programem (5 procedur a neomezené wellness centrum) ve vyhledávaném Špindlerově Mlýně.

29.4.17 Vydejte se za vydařenou jarní relaxací do Karlových Varů. Nový, cenově zvýhodněný pobytový balíček nabízí kvalitní ubytování i pestrý relaxační program.

9.2.17 Z pestré nabídky našich romantických víkendů doplněných o relaxační program si jistě vyberete vydařený Valentýnský pobyt. Rádi vám s výběrem pobytového balíčku jakkoliv pomůžeme.

4.1.17 Děkujeme vám za důvěru v roce 2016 a přejeme úspěšný vstup do roku nového. I v roce 2017 uděláme maximum, abyste s námi prožili vydařené relaxační pobyty.

14.12.16 Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na víkendové pobyty až do vánoc. Pro doručení poštou je možné objednávat až do 22.12. do 16h, kdy budeme předávat poslední zásilky kurýrovi s garancí doručení do 23.12., emailem k vytištění (nejrychlejší, nejjistější a nejjednodušší způsob) Vám budeme k dispozici po celý den jak 23.12. tak i 24.12. a certifikát je u Vás do 10 min od objednání - takže koupi vydařeného relaxačního pobytu letos nemůžete nestihnout. V případě dotazů na doručení prosím kdykoliv volejte nonstop linku 739 907 010.

10.11.16 Akční sleva na oblíbený pobytový balíček s ubytováním v zámeckém hotelu. Bližší informace naleznete přímo na stránce pobytu Pohádkový wellness víkend na zámečku v Posázaví.

25.9.16 Vyzkoušejte nový pobytový balíček s ubytováním ve 4* hotelu přímo v areálu tradičního pivovaru a vychutnejte si pívní lázně a zábaly.

28.4.16 Stylové ubytování v zámeckém wellness hotelu na Hluboké je ideální variantou na vydařený jarní víkend. Bližší informace naleznete přímo na stránce balíčku Wellnes víkend na Hluboké.

12.2.16 Vypravte se za relaxací, lahodnou stravou i kvalitním ubytováním do Náchoda. Bližší informace k aktuální skladbě oblíbeného wellness pobytu naleznete zde.

4.1.16 Všem našim klientům děkujeme za důvěru v roce 2015 a přejeme úspěšný vstup do roku nového. I v něm uděláme maximum, abyste s námi prožili vydařené relaxační pobyty.