Novinky

2.9.18 Vypravte se na wellness víkend do termálních lázní Patince. Připravili jsme zde pro vás kvalitní ubytování, lahodnou stravu a hlavně opravdu pestrý relaxační program.

15.6.18 Vyzkoušejte nový pobytový balíček v oblíbeném hotelu v Hluboké nad Vltavou a vydejte se na vydařený letníí pobyt za krásami jižních Čech.

30.3.18 Využijte slevu 20% na oblíbený pobytový balíček v hotelu postaveném ve stylu zámečku v Posázaví. Bližší informace najdete přímo u pobytu Pohádkový wellness víkend na zámečku.

6.2.18 Prožijte jedinečný svátek sv. Valentýna v exkluzivním 5* zámeckém hotelu na Vysočině. Pobytový balíček, který přináší romantické zámecké ubytování je aktuálně cenově zvýhodněn.

2.1.18 Všem našim klientům děkujeme za důvěru v roce 2017 a přejeme úspěšný vstup do roku nového. I v něm uděláme maximum, abyste s námi prožili vydařené víkendové pobyty.

14.12.17 Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na víkendové pobyty až do vánoc. Pro doručení poštou je možné objednávat až do 20.12. do 15h, kdy budeme předávat poslední zásilky kurýrovi s garancí doručení do druhého dne, emailem k vytištění (nejrychlejší, nejjistější a nejjednodušší způsob) lze objednávat během celého prosince a jsme Vám k dispozici i po celý den 24.12. pro dárky na poslední chvíli - certifikát je u Vás do 10 min od objednání - takže koupi pobytu letos nemůžete nestihnout.

15.11.17 Pokud vybíráte relaxační pobyt jako vánoční dárek tak Vám rádi doporučíme Volné poukazy, které umožní, aby si majitelé poukazu mohli vybrat pobytový balíček i termín přesně podle svého gusta. Platnost poukazů k vánocům samozřejmě počítáme až od 1.1.2018.

28.9.17 Vydejte se za poznáním, relaxací i romantikou do oblíbené Hluboké nad Vltavou. V novém pobytovém balíčku je pro vás mimo kvalitního ubytování, lahodné stravy a relaxace připravena i vyjíždka kočárem po městě.

20.7.17 Poukaz na relaxační pobyt nyní můžete objednat i na splátky bez navýšení. Při koupi pobytu zaplatíte pouze 1000 Kč a zbytek z ceny poukazu až v týdnu před nástupem na pobyt. Ihned po uhrazení splátky 1000 Kč samozřejmě obdržíte certifikát k pobytu.

12.6.17 Využijte slevu 15% na oblíbený pobytový balíček s kvalitním ubytováním, lahodnou stravou a pestrým relaxačním programem (5 procedur a neomezené wellness centrum) ve vyhledávaném Špindlerově Mlýně.

29.4.17 Vydejte se za vydařenou jarní relaxací do Karlových Varů. Nový, cenově zvýhodněný pobytový balíček nabízí kvalitní ubytování i pestrý relaxační program.

9.2.17 Z pestré nabídky našich romantických víkendů doplněných o relaxační program si jistě vyberete vydařený Valentýnský pobyt. Rádi vám s výběrem pobytového balíčku jakkoliv pomůžeme.

4.1.17 Děkujeme vám za důvěru v roce 2016 a přejeme úspěšný vstup do roku nového. I v roce 2017 uděláme maximum, abyste s námi prožili vydařené relaxační pobyty.

14.12.16 Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na víkendové pobyty až do vánoc. Pro doručení poštou je možné objednávat až do 22.12. do 16h, kdy budeme předávat poslední zásilky kurýrovi s garancí doručení do 23.12., emailem k vytištění (nejrychlejší, nejjistější a nejjednodušší způsob) Vám budeme k dispozici po celý den jak 23.12. tak i 24.12. a certifikát je u Vás do 10 min od objednání - takže koupi vydařeného relaxačního pobytu letos nemůžete nestihnout. V případě dotazů na doručení prosím kdykoliv volejte nonstop linku 739 907 010.

10.11.16 Akční sleva na oblíbený pobytový balíček s ubytováním v zámeckém hotelu. Bližší informace naleznete přímo na stránce pobytu Pohádkový wellness víkend na zámečku v Posázaví.

25.9.16 Vyzkoušejte nový pobytový balíček s ubytováním ve 4* hotelu přímo v areálu tradičního pivovaru a vychutnejte si pívní lázně a zábaly.

28.4.16 Stylové ubytování v zámeckém wellness hotelu na Hluboké je ideální variantou na vydařený jarní víkend. Bližší informace naleznete přímo na stránce balíčku Wellnes víkend na Hluboké.

12.2.16 Vypravte se za relaxací, lahodnou stravou i kvalitním ubytováním do Náchoda. Bližší informace k aktuální skladbě oblíbeného wellness pobytu naleznete zde.

4.1.16 Všem našim klientům děkujeme za důvěru v roce 2015 a přejeme úspěšný vstup do roku nového. I v něm uděláme maximum, abyste s námi prožili vydařené relaxační pobyty.